Nowa oferta Fundacji Muzyka-Talent-Pasja przygotowana specjalnie dla dzieci, które kochają muzykę i zamiast nudzić się w wakacje chcą wartościowo spędzić czas wolny bawiąc się i muzykując w grupie. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Nasza propozycja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Zapraszamy serdecznie na zajęcia „Wakacje z rytmiką 2018”, które odbędą się w dniach:

  • 25 – 29 czerwca
  • 02 – 06 lipca
  • 09 – 13 lipca
  • 13 – 17 sierpnia

Czas zajęć 45 minut. Koszt uczestnictwa w tygodniowym turnusie wynosi 150,00 zł. 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zajęcia będą odbywały się w budynku Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im Karola Szymanowskiego w Warszawie przy ul. Krasińskiego 1. Zajęcia będą prowadzone przez szkolnego nauczyciela p. Bogumiłę Miłoszewską-Piszek. Pierwsza grupa rozpocznie zajęcia każdego dnia turnusu o godz. 16:30. Ilość grup uzależniona od ilości uczestników. Grupa będzie liczyła maksymalnie 20 dzieci. W zależności od ilości zgłoszeń planujemy podział na grupy wiekowe. Podczas zajęć dzieci będą twórczo obcować z muzyką, wyrażać siebie w różnych formach: ruchu, tańcu, śpiewie, grze na instrumentach, improwizacji oraz zabawach teatralnych. Celem jest oderwanie się od całorocznej pracy szkolnej spiętej sztywnymi klamrami podstawy programowej. Zajęcia przede wszystkim mają sprawiać, że dzieci będą zadowolone, rozluźnione i w miłej atmosferze spędzą aktywnie czas wolny, ucząc się i rozwijając zdolności muzyczne poprzez kreatywną zabawę. Zajęcia są projektem artystycznym. W trakcie zajęć zostanie wypracowany scenariusz który zostanie zrealizowany podczas występu finałowego dla rodziców i gości kończącego turnus zajęć.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!